• Slide image one
  • Slide image two
  • Slide image two
  • Slide image three

Aktivní spolupráce pro prodejce a obchodní zástupce:

Společnost VD Brumovice nabízí možnost spolupráce nejen společnostem realizujícím zateplení domů, ale hledáme i obchodní zástupce, realitní agenty a jiné prodejce, kteří mají svou klientelu a zájem rozšířit své portfolio produktů o naše produkty.

Pro takové aktivní spolupracovníky zajistíme zdarma školení produktů i prodejních dovedností a maximální podporu jejich aktivní akviziční činnosti. Není podmínkou, aby se takový prodejce stal zaměstnancem VD Brumovice, může pokračovat ve své dosavadní obchodní činnosti a vedle toho zahájit prodej produktů VD Brumovice. Podle míry aktivity takovéto prodejní činnosti získá prodejce základní paušální plat, provizi z prodeje a zajímavé bonusy.

Takové spolupráce probíhá na základě ŽL prodejce.

 

Pasivní spolupráce pro zákazníky a doporučovatele:

Možnost pasivní spolupráce však nabízíme i například spokojeným zákazníkům, důchodcům, nebo třeba maminkám na mateřské dovolené. Pasivní spolupráce pak probíhá formou doporučování našich produktů dalším zákazníkům. Za takovéto doporučování našich produktů získá doporučovatel provizi z prodaných produktů a zajímavé bonusy.


Jak začít:

V případě zájmu o takovouto spolupráci nám pošlete svůj motivační dopis emailem spolu s CV na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Soutěž:

Rovněž Vám doporučujeme se na těchto stránkách zaregistrovat, neboť se tím automaticky zařadíte do naší soutěže o produkty VD Brumovice. Rovněž každý zaregistrovaný zákazník bude od nás zdarma dostávat pravidelný newsletter s aktuální nabídkou produkty a speciálních akci.Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky i návrhy.


wigs for chemo patientsreal hair wigshuman hair wigs